Zbiór polskich stron - rKatalog.pl
logo_firmy

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
  • Kod pocztowy: 57-240
  • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Tel: 0748163700
  • Adres emial: biuro@torsystem.com.pl
  • Strona www: torsystem.com.pl

Obecnie, jakość bram przemysłowych jest najwyższa, ze względu na to, iż producenci wychodzą naprzeciw wymaganiom przemysłu. Dziś, bramy cechują się również wysoką wytrzymałością i odpornością na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz na czynniki mechaniczne.

Firma Torsystem oferuje wysokiej klasy bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe. Przedsiębiorstwo posiada również uszczelnienia mechaniczne i pneumatyczne.
Typy bram, jakie są najbardziej popularne, to bramy spiralne, przesuwne, harmonijkowe, szybkobieżne i rolowane. Torsystem udostępnia rozwiązania także dla bardziej wymagających miejsc. Dzięki temu, każdy przedsiębiorca może wyposażyć swój magazyn czy halę, w bramy hangarowe i wielkogabarytowe. Oprócz tego, Torsystem oferuje bardzo przydatne bramy przeciwpożarowe i bramy do chłodni i mroźni.

Specjaliści, oprócz aktywnej sprzedaży i produkcji, oferują również doradztwo w wyborze odpowiedniej bramy. Znając się na tym najlepiej, pracownicy firmy są w stanie skutecznie pomóc w dobraniu właściwego typu bramy do wymagań danego miejsca.
Dodatkowo, Torsystem gwarantuje dowóz materiałów na miejsce wskazane przez klienta. Firma zajmuje się również profesjonalnym montażem bram.
Serwis, konserwacja i naprawa, to kolejny zespół czynności, jakie wykonuje firma. Specjaliści podejmują się serwisowania i naprawy nie tylko tych produktów firmowych, ale również tych, które pochodzą od innych producentów.

Torsystem to polska firma, której kapitał jest 100% rodzimy. Przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie na rynku polskim od roku 2000. Od wielu lat, Torsystem pełni również rolę autoryzowanego przedstawiciela i dystrybutora niemieckiej marki Butzbach.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Torsystem