Zbiór polskich stron - rKatalog.pl

Dane adresowe:

  • Województwo: Dolnośląskie
  • Strona www: www.esperal.edu.pl/wroclaw

Jeżeli chcesz zerwać z alkoholizmem, powinieneś dowiedzieć się jak najwięcej na temat terapii esperalem. Leczenie esperalem jest całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia, jednak po spożyciu alkoholu możemy spodziewać się objawów podobnych do zatrucia alkoholowego. Mimo tego, że terapia ta może mieć dość nieprzyjemny przebieg to należy podkreślić, że jest wyjątkowo skuteczna.
Esperal to tzw,, wszywka”, posiada aktywny składnik disulfiram który blokuje enzym dehydrogenazy aldehydowej, odpowiedzialny za rozkład alkoholu w wątrobie. Skutki po spożyciu alkoholu są podobne do spotęgowanego uczucia kaca To wyjątkowo nieprzyjemne uczucie pojawia się już po 10 minutach po wypiciu alkoholu i trwa bez przerwy nawet do 10 godzin. To jak czujemy się po spożyciu ma wywołać u nas awersję.
We Wrocławiu przy ulicy Hallera 9/6 znajduje się oddział ogólnopolskiej sieci klinik uzależnień. W ofercie oprócz zabiegów implantacji esperalu znajduje się również detoks alkoholowy i terapie alkoholowe prowadzone przez psychologów. Innym miejscem zlokalizowanym w centrum Wrocławia które, oferuje kompleksowe leczenie alkoholizmu jest Disulmed 24h. Tataj stosuje się głównie leczenie awersyjnie, z użyciem właśnie esperalu. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości co do tej terapii klinika posiada infolinię, pracownicy firmy chętnie udzielą Ci rzetelnej informacji. Specjaliści zapewniają 9 lat doświadczeni, wykorzystywanie jedynie oryginalnego leku, elastyczne godziny pracy oraz wsparcie konsultantów. Disulmed to miejsce przyjazne osobom uzależnionym, w którym każdy otrzyma profesjonalną i natychmiastową pomoc. Kolejną prezentowaną kliniką jest AliMed Wrocław, gdzie można wykupić zabieg w trzech wersjach: normalnej, premium i VIP. Przed implantacją wykonywane są badania stanu zdrowia oraz udzielane wszelkie informacje na temat działania leku, a tym także jakie skutki uboczne mogą wystąpić. Gabinet zlokalizowany jest na Krzykach, istnieje również możliwość wykonania zabiegu w domu pacjenta. Jeżeli szukasz innego miejsca polecamy również sprawdzić odtrucia-alkoholowe. wroclaw. pl
Jeżeli zdecydujemy się na wszycie leku, będzie on umieszczony pod skórą, najczęściej na plecach lub na pośladkach. Lek działa przez okres około 12 miesięcy od wykonania zabiegu. Istnieje też możliwość zażywania esperalu w formie tabletek. Niestety niektórzy pacjenci przerywają terapię na kilka dni, jeśli wiedzą, że będą mieli niedługo okazję do napicia się alkoholu. W przypadku wszywki nie ma możliwości odstawienia leczenia na jakiś czas.
Terapia i jej okres trwania jest dobierany indywidualnie do poziomu uzależnienia pacjenta. Zazwyczaj jest to okres od 6 miesięcy do 2 lat. Terapie esperalem należy rozpocząć, dopiero wtedy, gdy wszystkie inne środki zawodzą. Przed zabiegiem wszycia nie można spożywać alkoholu przez 24h. Warto być przygotowanym, że po zabiegu mogą pojawić się negatywne reakcje organizmu np drgawki, intensywne pocenie, zaburzenia rytmu serca, stany lękowe.
Nie każdy jednak może skorzystać z tego typu terapii, jeżeli masz niewydolność lub zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, nadciśnienie tętnicze, różne niebezpieczne choroby serca to ze względów zdrowotnych nie kwalifikujesz się do zabiegu.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Esperal Wrocław – gdzie wszyć lek w naszym mieście?