Zbiór polskich stron - rKatalog.pl
logo_firmy

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Lublin
  • Województwo: Lubelskie
  • Adres emial: lena.sklep@op.pl
  • Strona www: lena.sklep.pl

W ofercie mamy odzież damską w rozmiarach XL i XXL. W naszym asortymencie kupisz wszelki rodzaj ubioru w dużym rozmiarze. Twój rozmiar nie jest istotny, w Lena. sklep. pl ubierzesz się od stóp do głów.
W Lena Moda Damska zaopatrzysz się w spodnie, tuniki, bluzki a oraz kurtki i płaszcze jednym słowem odzież w każdym rozmiarze oraz na każdą pogodę.
Zajrzyj na naszą stronę i zobacz co oferujemy, a z pewnością wypatrzysz coś dla siebie. Duży rozmiar nie będzie problemem, jeżeli odwiedza się sklep taki jak Lena. Garderoba damska w dużych rozmiarach to jest przedmiot na którym znamy się naprawdę dobrze.
Zakupów dokonać możesz na Naszej stronie internetowej, ale możesz też odwiedzić jeden z Naszych sklepów zlokalizowanych w Lublinie. Zrób w Lena Moda Damska swoje pierwsze sprawunki a nie mamy wątpliwości, że będziesz naszym stałym klientem. Jeżeli szukasz dobrze wyposażonego sklepu z garderobą w rozmiarze XXL to właśnie Lena. sklep. pl jest tym, czego szukasz. Wejdź na LENA. sklep. pl i wybieraj pośród wielu różnorodnych produktów w dużych rozmiarach. W Naszym sklepie nie licząc odzieży, dostaniesz też piękne i modne akcesoria jak na przykład apaszki, szaliki, torebki. Oferujemy wszystko czego może potrzebować do szczęścia kobieta o puszystych kształtach. Zapraszamy serdecznie do Naszego sklepu internetowego jak również sklepów stacjonarnych.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Lena sklep dla puszystych